LYS 1 par, glas, "Kent" Elis Bergh, Kosta, sign.

212632. LYS 1 par, glas, "Kent" Elis Bergh, Kosta, sign.

Underskrevet Pris 05744.
Højde ca 18,5 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Underskrevet Pris 05744.
Højde ca 18,5 cm.

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 2.147