2 lænestole Wöstmann W100, Porsche Design Studio, sort læder.

2124568. 2 lænestole Wöstmann W100, Porsche Design Studio, sort læder.

Porsche Design Studio, 2 lænestole fra 'Wöstmann W100'-serien. Udkast omkring 2010. Stel i rustfrit stål, sort læderbetræk. HxBxDxSh: 82x93x94x42,5 cm.

Fremstår med brugsspor, nogle steder ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 797