Kommode, omkring århundredeskiftet 1900.

2121800. Kommode, omkring århundredeskiftet 1900.

Fineret med ædeltræ. Intarsia indretning. Længde 115, dybde 46, højde 86 cm.

Slitage med revner og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 660