LUDVÍK VOLÁK. Stor rumdeler.

LUDVÍK VOLÁK. Stor rumdeler.
2115177. LUDVÍK VOLÁK. Stor rumdeler.

Design: Ludvík Volák Materials. Formet og fineret krydsfiner Mål: H: 241 cm, B: 120 cm, 16 cm (Den viste stol er ikke en del af denne auktion og bruges kun til at vise størrelsessammenligningen).

Aldersrelateret brugstilstand, ridser, stød, finerskader, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.921