Vedhæng, folklore, dateret 1799.

211331. Vedhæng, folklore, dateret 1799.

Polykrom maleri, længde 57, bredde 25,5, højde 60 cm.

Slitage, skader og reparationer, renoveret og suppleret, låse mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 907