Hylde, hylde lavet af teaktræ.

2107260. Hylde, hylde lavet af teaktræ.

Hylde, hylde lavet af teaktræ. 3 hylder.

ca. H 102cm x B 70cm x D 44cm.

Brugsspor i form af knopper på fødderne, overfladeridser, vandringe og misfarvning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 565