STAMPUR, Benzing, Westerstrands.

2107185. STAMPUR, Benzing, Westerstrands.

Type T14-84. 100V.
Ca 28,5 cm høj.
Ca 29 cm bred inkl. håndtag.

Brugsslitage. Klippet ledning, ingen funktionsgaranti ydes. Slidt hammerlak.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Type T14-84. 100V.
Ca 28,5 cm høj.
Ca 29 cm bred inkl. håndtag.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.197