HALSKÆDE, 18 karat guld, stemplet MKS, 1962.

209875. HALSKÆDE, 18 karat guld, stemplet MKS, 1962.

Bismarck, doseret. Længde ca 46 cm.
Vægt 19,0 gram.

Brugsslitage. Eventuelt suppleret med låse og sikkerhedskæde.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vægt 19,0 gram.

Antal besøg: 1.436