GÜNTHER UECKER (GEB. 1930). neglebillede.

2095108. GÜNTHER UECKER (GEB. 1930). neglebillede.

Gunther Uecker (f. 1930), neglebillede, offset litografi, 1971, signeret, dateret og nummereret, kopi 471/500, ca. 46 x 46 cm, indrammet bag glas, med ramme ca. 73x67 cm.

Helt let brunet, undersøgt uindrammet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 630