HANDSÆNG 3 stk, heraf et i Norge stemplet i tin. 1900-tallet.

209450. HANDSÆNG 3 stk, heraf et i Norge stemplet i tin. 1900-tallet.

Broche/vedhæng, tin, Norge, diameter ca. 6 cm.
2 vedhæng, metal, højde ca. 7,5 - 13 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 681