2094152. OMEGA Seamaster, armbåndsur, automatisk, semi-set, dato, kal. 562, stål, ca. 1961.
Signeret urskive, urkasse og urværk.
Bolig ref 14701 SC-61.
Serie nr. 19071925.
Diameter eksklusiv krone ca 33 mm. Armbånd ikke originalt, ikke Omega.
Armbånd ikke originalt, ikke Omega. Have på. Smeltet pakningsring. Ridser.
Small Treasures