FIGURER, 7 stk, inklusive Lomonosov, Rörstrand og Beswick.

209066. FIGURER, 7 stk, inklusive Lomonosov, Rörstrand og Beswick.

Lomonosov: Pingvin, 2 ræve og en kamel.
Beswick: Hest.
Rörstrand: Ilder / mink Umærket: Hjorte.
Højde ca 5 - 26,5 cm.

Mindre slitage. Reparation af øre på hest. Kantstødt. Krackelyrer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Beswick: Hest.
Højde ca 5 - 26,5 cm.

Antal besøg: 2.290