2 tekopper med underkopper, gul dekor, "Pallas" Upsala-Ekeby.
2 tekopper med underkop, grøn indretning, "Terrasse" Upsala-Ekeby 3 tekopper med underkop, "Blå frøblad" Upsala-Ekeby Gefle.
1 dyb tallerken og 3 små tallerkener, "Picnic" Rörstrand.
2 tallerkener, "Rio" Rörstrand.
2 små tallerkener, dekoreret med citroner, "Citron" Gefle.
1 flad tallerken og ungfad, "Eden" Rörstrand.
Slitage, lejlighedsvis Kantstødt, krakelering.