Memphis Design pendel, plast.

Memphis Design pendel, plast.
2088236. Memphis Design pendel, plast.

Hård plast og metal malet i rød, gul og blå. 3 flammer. H. 58 cm, Ø 45 cm.

Fremstår med brugsspor, nogle steder ridser. Der gives ikke funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 702