Lille bordlampe, bambus, 21. århundrede.

2088234. Lille bordlampe, bambus, 21. århundrede.

Filigran metalramme, hvidmalet. Bambus lampeskærm. H. 30 cm, Ø 23 cm.

Lidt brugsspor. Der gives ikke funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 702