SPISEGRUPPEN, 7 dele, "Talavid", Carl Malmsten, Waggeryds møbelfabrik.

208638. SPISEGRUPPEN, 7 dele, "Talavid", Carl Malmsten, Waggeryds møbelfabrik.

Bestående af bord, 4 stole, 2 lænestole. Borddiameter 115 cm, højde 74 cm. Med 2 tillægsplader á 55 cm, hvoraf den ene er med kant.

Bord umærket. Slitage, ridser, skader på polstring. Mindre finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.820