BORD, "Ovalt" Carl Malmsten, Carl Löfving & Sønner, Tibro.

208619. BORD, "Ovalt" Carl Malmsten, Carl Löfving & Sønner, Tibro.

Tagget: "Møbler komponeret af: Professor Carl Malmsten Producent: Carl Löfving & Söner, Tibro."Længde 145 bredde 88 højde 61,5 cm.

Brugsslitage, ridser. Lejlighedsvis plet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.749