Kommode, intarsiadekor, omkring midten af det 20. århundrede.

208335. Kommode, intarsiadekor, omkring midten af det 20. århundrede.

Længde 79, bredde 39, højde 73 cm.

Slitage, mærker, ridser. Mindre stødskader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 399