HALSKÆDE SØLV, Esprit.

HALSKÆDE SØLV, Esprit.
2082017. HALSKÆDE SØLV, Esprit.

Halvskjold, forbundet halskæde, sølv, stemplet 925, Esprit.
Vægt 66,05 gram Længde ca 43 cm.

Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.136