GLOBE, miniature, 2 stk, 1900-tallet.

2079574. GLOBE, miniature, 2 stk, 1900-tallet.

En globus med kompas, højde henholdsvis ca 9 og ca 20 cm.

Slitage, ridser.

Tema

Small Treasures

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser.

Tema

Small Treasures

Antal besøg: 1.096