Blå skive, dato.
Signeret urskive, urkasse og urværk.
Bolig ref 166.0163.
Serie nr. 37237000 Diameter eksklusiv krone ca 35 mm Armbånd ikke original, ikke Omega..
Armbånd ikke originalt, ikke Omega. Ridser. Brugsslitage. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.
Blå skive, dato.
Bolig ref 166.0163.