OMEGA Automatisk Genéve, armbåndsur, automatisk, cal. 1012, stål, 1970'erne.

2071875. OMEGA Automatisk Genéve, armbåndsur, automatisk, cal. 1012, stål, 1970'erne.

Blå skive, dato.
Signeret urskive, urkasse og urværk.
Bolig ref 166.0163.
Serie nr. 37237000 Diameter eksklusiv krone ca 35 mm Armbånd ikke original, ikke Omega..

Armbånd ikke originalt, ikke Omega. Ridser. Brugsslitage. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Tema

Small Treasures

Få foretaget en gratis vurdering!

Blå skive, dato.
Bolig ref 166.0163.

Tema

Small Treasures

Antal besøg: 1.178