Automater, metal, første halvdel af det 20. århundrede.

207114. Automater, metal, første halvdel af det 20. århundrede.

Rødlakeret metalplade med glaserede felter. Højde ca 83 cm.

Slitage, mærker, ridser, buler, rust, malingstab.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.140