DUKKE PORCELÆN.

DUKKE PORCELÆN.
20622. DUKKE PORCELÆN.

Slutningen af det 19. århundrede. 14 dele. Tallerken diameter 6 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
20622. DUKKE PORCELÆN.

Mindre slitage.

Antal besøg: 1.541