206008. BESTIKSÆT, ca. 133 dele, nysølv, "Chippendale" GAB.
Bestående af: 2 kagespadler, 1 + 1 kødknive, 2 smørknive, 10 dessertgafler, 12 dessertknive, 12 dessertskeer, 12 madgafler, 12 madknive, 12 startgafler, 12 starterknive, 12 kaffeskeer, 8 stk. teskefulde, 12 kagegafler, ost mindre gaffel, 6 mindre gafler sauceske, sukkerske, 4 ulige dele inkluderet.
Slitage, ridser, delvis gravering.