EINAR WALLQUIST. Tegning. Signeret og dateret - 80.

205705. EINAR WALLQUIST. Tegning. Signeret og dateret - 80.

33 x 25 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

33 x 25 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.182