HANS EICHENBERGER. Wogg, reklamesøjle / hylde 'Amor'.

2047723. HANS EICHENBERGER. Wogg, reklamesøjle / hylde 'Amor'.

Udkast: 1994. Indendørs reklamesøjle / rumdeler. Roterende rødlakeret metalkabinet, sortlakeret træinteriør, sortlakerede metalpladehylder. H. 224 cm, Ø 50 cm.

Fremstår med brugsspor, ridser og slid i lakken, enkelte steder små buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.265