SKÅL, træ, Johnny Mattsson, signeret JM.

204562. SKÅL, træ, Johnny Mattsson, signeret JM.

Signeret og mærket. Længde 25, højde ca. 19,5 cm.

Slitage, mærker, ridser. Tørre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 867