FLAGER, 3 stk, i form af frugter, Vicke Lindstrand, Kosta, 1900-tallet.

204316. FLAGER, 3 stk, i form af frugter, Vicke Lindstrand, Kosta, 1900-tallet.

Pære, mærket og signeret Kosta LH 1712, højde 10 cm.
Æble, klart glas, signeret Kosta LH 1451, højde 7 cm, højde inkl. prop 10 cm.
Æble, underskov, signeret Kosta, 96360, Lindstrand, højde 7 cm.

Brugsslitage, aflejringer. To af frugterne mangler en prop.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.859