HJØRNEVINDUDSKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

20431. HJØRNEVINDUDSKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Nøgle tilgængelig, Længde ca. 90, dybde 53, højde 181 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 8.160