VISNINGSKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

20429. VISNINGSKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Nøgle tilgængelig. To glashylder. Længde 102 bredde 41, højde 99 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 1.171