204110. FOOD SERVICE, 50 dele, porcelæn, "Stina" Gefle.
12 flad, diameter ca. 24 cm.
12 tallerkener, 21,5 cm.
10 små tallerkener, 19,5 cm.
12 dyb, 19,5 cm.
2 tønder, længde 24 cm.
1 + 1 skål længde 23 cm.
Slitage, krakeleringer, misfarvninger, lejlighedsvise Kantstødt.