Kommode med udskåret stenplade, sengustaviansk stil, 1800-tallet.

20408. Kommode med udskåret stenplade, sengustaviansk stil, 1800-tallet.

Med tre skuffer, udskåret stenplade.
Længde 82,5, bredde 47, højde 87 cm.

Nøgle mangler. Mindre slitage. Lidt bleg. Skær med ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.649