Art Deco barvogn.

Art Deco barvogn.
2038478. Art Deco barvogn.

1. halv 20 århundrede Valnøddefiner. Med håndtag på siden. Indvendig med glasholder og senere metalskål. På hjul. 2 nøgler til rådighed. HxBxD: 61,5x79x41cm.

Fremstår med brugsspor, stedvis restaureringer, stød og ridser.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!
2038478. Art Deco barvogn.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.411