2038478. Art Deco barvogn.
2038478. Art Deco barvogn.
1. halv 20 århundrede Valnøddefiner. Med håndtag på siden. Indvendig med glasholder og senere metalskål. På hjul. 2 nøgler til rådighed. HxBxD: 61,5x79x41cm.
Fremstår med brugsspor, stedvis restaureringer, stød og ridser.