LARS NORRMAN. Hvilende mand, farvelitografi, signeret og nummereret 255/310.

2037650. LARS NORRMAN. Hvilende mand, farvelitografi, signeret og nummereret 255/310.

Motivflade ca 38,5 x 60 cm.

Undersøg ikke uden for rammen.

Kunstner/designer

Lars Norrman (1915–1979)

Få foretaget en gratis vurdering!

Motivflade ca 38,5 x 60 cm.

Kunstner/designer

Lars Norrman (1915–1979)

Antal besøg: 534