203152. SØLV, 5 dele, 1800-/1900-tallet.
Stok med sølvgreb, svensk import, længde ca. 80 cm.
Sugarrush, Wållers 1839, længde 20 cm.
Ske, B Tornberg, 1826, længde 22,5 cm.
Sukkertang, stemplet JLH Stockholm 1948.
Ske, utydeligt mesterstempel, 1861.
Vægt (ekskl. Stok) ca. 156 gram.
Skader på stok, finish mangler. Have på. Gravering. Skader på en ske.