CHARLES & RAY EAMES, "Segmented table", konferencebord / spisebord, til Vitra, plade i egefiner, krom ben, mærket.

2031009. CHARLES & RAY EAMES, "Segmented table", konferencebord / spisebord, til Vitra, plade i egefiner, krom ben, mærket.

Diameter 150 cm, højde ca 73,5 cm Købt i 2019.

Mindre slitage, lejlighedsvis ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.237