Sæt , 9 dele, "Kvadrat" og "Blom", Signe Persson Melin, Boda.

202823. Sæt , 9 dele, "Kvadrat" og "Blom", Signe Persson Melin, Boda.

Firkantet: 2 dåser, højde ca. 11 cm.
2 krukker, højde 8,5 cm.
Krukke, højde ca. 10,5 cm. Låg medfølger.
Krukke, højde 7,5 cm.
Blomst: Vase, diameter 18,5, højde 16 cm.
Vase, diameter, 8,5, højde 9 cm.
Vase, evt. Blom, diameter 5, højde 9 cm.

Brugsslitage, stor vase med Kantstødt, kork ur mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

2 krukker, højde 8,5 cm.
Krukke, højde 7,5 cm.

Antal besøg: 2.147