ÅRSUR, bevægelse mærket KS Tyskland, 20. århundrede.

202624. ÅRSUR, bevægelse mærket KS Tyskland, 20. århundrede.

Total højde 41 cm.

Mindre slitage, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Total højde 41 cm.

Mindre slitage, pletter.

Antal besøg: 3.334