"PUPPET", DANIEL BLOMQVIST (FÖDD 1970). Abstrakt komposition, graffiti på lærred, signeret "Puppet" og dateret 1990.

2026196. "PUPPET", DANIEL BLOMQVIST (FÖDD 1970). Abstrakt komposition, graffiti på lærred, signeret "Puppet" og dateret 1990.

Mål ca 69x50 cm.

Mindre Brugsslitage, uindrammet lærred.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål ca 69x50 cm.

Antal besøg: 3.225