HERRAMBANDUR, 2 stk, heraf en Omega Seamaster, 50/60s.

20221. HERRAMBANDUR, 2 stk, heraf en Omega Seamaster, 50/60s.

Omega Seamaster og Astrolux.

Slitage og beskadiget glas. Der mangler en sprint til montering af armbånd på omegaen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Omega Seamaster og Astrolux.

Antal besøg: 3.546