KASSE, træ, Boulle-stil, omkring 1800- og 1900-tallets skift.

201872. KASSE, træ, Boulle-stil, omkring 1800- og 1900-tallets skift.

Malet træ med indlæg i messing.
Længde 28, bredde 19,5, højde 11 cm.

Slitage, revner, skader, messingdetaljer mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.056