CARL MAGNUS LINDQVIST. Sølandskab, olie på Panel, signeret.

20175. CARL MAGNUS LINDQVIST. Sølandskab, olie på Panel, signeret.

34 x 50 cm.

Slitage, ridser, huller efter stift.

Få foretaget en gratis vurdering!

34 x 50 cm.

Antal besøg: 1.588