HANS KECK (1875-1941). barnevogn.

2016573. HANS KECK (1875-1941). barnevogn.

Hans Keck (1875-1941), gående kvinde, bronze, flerfarvet patina, med udskåret elfenben, signeret 'H. Keck fec.', højdetal ca. 22 cm, med fodhøjde ca. 30 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 622