BED, Karl-Johan, 1800-tallet.

BED, Karl-Johan, 1800-tallet.
20089. BED, Karl-Johan, 1800-tallet.

Mahogni. Højde 135 cm, bredde 129 cm.
Sengemål ca 110 x 200 cm.

Slitage, ridser, mindre finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sengemål ca 110 x 200 cm.

Antal besøg: 3.325