IFØLGE, Souvenir, 1900-tallet.

200722. IFØLGE, Souvenir, 1900-tallet.

Sort. Taske medfølger. Bredde ca 33 cm.

Brugsslitage. Taskenøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.729