VÆGSKAB, folklore, dateret 1778.

200685. VÆGSKAB, folklore, dateret 1778.

Længde 78 cm, bredde 56 cm, højde 108 cm.

Skader, senere malet, ormestukket, suppleret.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.004