Æggeformet lænestol.

Æggeformet lænestol.
2001603. Æggeformet lænestol.

Roterbar. Glasfiberforstærket plast hvidmalet, rødt betræk. HxB: 133x80cm.

Fremstår med brugsspor, ridser, en revne i bunden af sædet.

Få foretaget en gratis vurdering!
2001603. Æggeformet lænestol.

Antal besøg: 2.925