Kommode, stenplade med gitterkant, Louis XVI stil, 20. århundrede.

19975. Kommode, stenplade med gitterkant, Louis XVI stil, 20. århundrede.

Nøgle tilgængelig.
Længde 61, bredde 40, højde 75,5 cm.

Slitage, finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle tilgængelig.

Slitage, finerskader.

Antal besøg: 795