NIKIFOR KRYNICKI. Bybillede, akvarel, signeret.

199615. NIKIFOR KRYNICKI. Bybillede, akvarel, signeret.

22 x 16,5 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

22 x 16,5 cm.

Antal besøg: 1.724