SY BORDE, Art Nouveau og BORDE, 20. århundrede.

19919. SY BORDE, Art Nouveau og BORDE, 20. århundrede.

Sybord dimensioner; længde 60, bredde 40, højde 77 cm.

Mindre slitage og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage og pletter.

Antal besøg: 840